Co o-pizza jí

image1
129 Kč

Klasická KLASIKA, tak jak ji známe všichni - MARGHERITA - pizza v barvách Itálie.  Polpa z drcených rajčat, mozzarella, čerstvá bazalka.

1
image0
139 Kč

Milujete sýr? Výrazné spojení sýrů, kterým vévodí GORGONZOLA. To je naše SÝROVÁ alias QUATTRO FORMAGGI.  Polpa z drcených rajčat a čtyři druhy sýrů.

2
LEMUR WEB
149 Kč

Kroužky z mého ocasu, to jsou černé olivy na této pizze.  Rajčatová polpa, šunka, eidam, žampiony a černé olivy. To je CAPRICCIOSA.

3
Opice banán hlava
139 Kč

V jednoduchosti je krása. Rajčatová polpa, lahodná šunka a italská mozzarella.  To je naše ŠUNKOVÁ.

4
image3
139 Kč

Na co chodit do lesa. Houby si můžete dopřát i na této pizze. Rajčatová polpa, šunka, mozzarella a plátky čerstvých žampionů. To je naše ŽAMPIONOVÁ

5
image6
149 Kč

Chceš si zakřičet jako pavián? Tak zkus tuhle extra pálivou pizzu PICCANTE. Hot, hot, hot. Rajčatová polpa, chilli, šunka, klobása, mozarella a čerstvé chilli papričky.

6
image7
149 Kč

To je on, velký GIBON :). To je nálož masa - šunka, klobása, anglická slanina, mozzarella, kukuřice, cibule. To vše na naší DOMÁCÍ PIZZE.

7
image4
139 Kč

Ovocné plody, listy stromů, ořechy. To je hlavní část potravy vegetariánských orangutanů. Dej si stejně jako on PIZZU BEZ MASA. Rajčatová polpa, čerstvá rajčata, mozzarella,...

8
image2
149 Kč

To je oregánem provoněná pizza s rajčatovou polpou, šunkou, kuřecím masem, mozzarellou, čerstvou bazalkou. To je pizza KUŘECÍ.

15
opice banán křivky
179 Kč

Jestli je někdo král opic, tak je to King Kong a King Kong je i náš král pizz. Nebo spíš královna všech pizz. Pizza PROSCIUTTO CRUDO to je ověřená kombinace polpy,...

11
malá černá 2
139 Kč

To je smetanový základ, mozzarella, listový špenát a vejce. Tato ŠPENÁTOVÁ je přesně pro ty, co upřednostňují smetanu místo polpy a nepotrpí si na maso.

12
opice sedící křivky
139 Kč

Smetanový základ a čtyři druhy sýrů. Objednávej SMETANOVĚ - SÝROVOU.

14
Nahoru
Další produkty
30 položek celkem